canadian online pharmacy *_* order forzest
Україна це Європа! Український вибір це інтеграція в ЄС!

Олег Соломченко

ВО "Батьківщина", ПР, Кумуністи, ВО "Свобода" , УДАР, Наша Україна та "Україна-вперед!" оприлюднили свої виборчі списки кандидатів в депутати до ВР України Друк e-mail
Середа, 01 серпня 2012, 12:46

 

"Батьківщина" оприлюднила список кандидатів у депутати в багатомандатному та одномандатному виборчих округах.

 


Список кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі

1  Тимошенко Юлія Володимирівна

2  Яценюк Арсеній Петрович

3  Гриценко Анатолій Степанович

4  Турчинов Олександр Валентинович

5  Луценко Юрій Віталійович

6  Кириленко В’ячеслав Анатолійович

7  Немиря Григорій Михайлович

8  Соболєв Сергій Владиславович

9  Тарасюк Борис Іванович

10  Томенко Микола Володимирович

11  Княжицький Микола Леонідович

12  Джемілєв Мустафа

13  Кожем’якін Андрій Анатолійович

14  Гриневич Лілія Михайлівна

15  Кириленко Іван Григорович

16  Федорчук Ярослав Петрович

17  Мартиненко Микола Володимирович

18  Луценко Ірина Степанівна

19  Пишний Андрій Григорович

20  Власенко Сергій Володимирович

21  Парубій Андрій Володимирович

22  Кужель Олександра Володимирівна

23  Кубів Степан Іванович

24  Аваков Арсен Борисович

25  Одарченко Юрій Віталійович

26  Оробець Олеся Юріївна

27  Пашинський Сергій Володимирович

28  Абдуллін Олександр Рафкатович

29  Павелко Андрій Васильович

30  Шлемко Дмитро Васильович

31  Забзалюк Роман Омелянович

32  Москаль Геннадій Геннадійович

33  Шевченко Андрій Віталійович

34  Дзендзерський Денис Вікторович

35  Сушкевич Валерій Михайлович

36  Деревляний Василь Тимофійович

37  Князевич Руслан Петрович

38  Денісова Людмила Леонтіївна

39  Фаєрмарк Сергій Олександрович

40  Швець Віктор Дмитрович

41  Іванчук Андрій Володимирович

42  Лук`янчук Руслан Валерійович

43  Бурбак Максим Юрійович

44  Павловський Андрій Михайлович

45  Бондарєв Костянтин Анатолійович

46  Сергієнко Леонід Григорович

47  Сас Сергій Володимирович

48  Сенченко Андрій Віленович

49  Табалов Олександр Миколайович

50  Кравчук Василь Петрович

51  Кальченко Валерій Михайлович

52  Петренко Павло Дмитрович

53  Слюз Тетяна Ярославівна

54  Шкварилюк Володимир Васильович

55  Донець Тетяна Анатоліївна

56  Головко Валерій Анатолійович

57 Данілов Віталій Богданович

58  Скосар Ігор Євгенійович

59  Полочанінов Володимир Геннадійович

60  Кондратюк Олена Костянтинівна

61  Лунченко Валерій Валерійович

62  Немілостівий Віталій Олександрович

63  Стець Юрій Ярославович

64  Дубовой Олександр Федорович

65  Стаднійчук Роман Васильович

66  Мєріков Вадим Іванович

67  Шевчук Олег Борисович

68  Макул Леонід Якович

69  Ледовських Олена Володимирівна

70  Гринів Ігор Олексійович

71  Чубатенко Олександр Миколайович

72  Колганова Олена Валеріївна

73  Богдан Руслан Дмитрович

74  Триндюк Юрій Григорович

75  Заставний Роман Йосипович

76  Семерак Остап Михайлович

77  Ярошенко Олександр Олександрович

78  Прокопчук Юрій Володимирович

79  Мойсик Володимир Романович

80  Петренко Вадим Михайлович

81  Кудлаєнко Сергій Володимирович

82  Крайній Валерій Григорович

83  Ліскі Ігор Іванович

84  Лівінський Михайло Олександрович

85  Волинець Михайло Якович

86  Ткач Роман Володимирович

87  Шкіль Андрій Васильович

88  Болюра Антоніна Володимирівна

89  Єленський Віктор Євгенович

90  Коваль В’ячеслав Станіславович

91  Гримчак Юрій Миколайович

92  Ксенжук Олександр Степанович

93  Шаго Євген Петрович

94  Сидорчук Вадим Васильович

95  Олійник Віктор Степанович

96  Рябека Олександр Григорович

97  Давтян Олександр Саркісович

98  Бабенко Валерій Борисович

99  Ковзель Микола Олегович

100  Подгорний Сергій Петрович

101  Сухомлін Сергій Іванович

102  Лисенко Олександр Миколайович

103  Клочко Микола Олексійович

104  Шевчук Сергій Володимирович

105  Бондаренко Олена Федорівна

106  Урсуленко Олена Борисівна

107  Даневич Микола Володимирович

108  Сочка Олександр Олександрович

109  Старікова Наталія Володимирівна

110  Уколов Віктор Олександрович

111  Чубаров Рефат Абдурахманович

112  Гугнін Едуард Анатолійович

113  Трегубов Юрій Валентинович

114  Підлісний Юрій Теофілович

115  Мунтян Іван Миколайович

116  Боднар Ольга Борисівна

117  Данилишин Іван Ярославович

118  Соколов Михайло Володимирович

119  Малик Ірина Миколаївна

120  Радковський Олег Володимирович

121  Пиза Олександр Зіновійович

122  Білорус Олег Григорович

123  Нерета Олександр Миколайович

124  Костенко Павло Іванович

125  Чеботар Сергій Іванович

126  Пинзеник Павло Васильович

127  Шустік Олена Юріївна

128 
Корж Віталій Терентійович

129  Гирля Катерина Олександрівна

130  Єфремова Ірина Олексіївна

131  Тищенко Олег Іванович

132  Башкіров Михайло Михайлович

133  Крулько Іван Іванович

134  Ляшенко Андрій Миколайович

135  Щербаківська Людмила Михайлівна

136  Миколаєнко Володимир Васильович

137  Сташук Віталій Філімонович

138  Кодола Олександр Михайлович

139  Романов Роман Анатолійович

140  Верігіна Ірина Костянтинівна

141  Мепарішвілі Хвича Нодарович

142  Міщенко Сергій Григорович

143  Ягоферов Анатолій Миколайович

144  Скляр Олег Васильович

145  Веліжанський Сергій Костянтинович

146  Куйбіда Василь Степанович

147  Оніщенко Юрій Петрович

148  Максимець Ярослав Володимирович

149  Тріщанович Сергій Валентинович

150  Павличко Дмитро Васильович

151  Онищенко Ганна Володимирівна

152  Шишкіна Еліна Вікторівна

153  Романчук Микола Павлович

154  Стешенко Олександр Миколайович

155  Пісний Василь Михайлович

156  Шишкіна Зоя Леонідівна

157  Єресько Ігор Геннадійович

158  Сторожук Дмитро Анатолійович

159  Арутюнов Гарегін Рафаелович

160  Ільницький Ярослав Васильович

161  Пономаренко Олександр Володимирович

162  Ревуцький Андрій Вікторович

163  Зелінський Микола Здіславович

164  Костюк Ганна Іванівна

165  Левцун Володимир Іванович

166  Пудов Борис Миколайович

167  Чечотка Богдан Романович

168  Потапчук Микола Леонтійович

169  Ландяк Петро Дмитрович

170  Равлюк Андрій Григорович

171  Пєрєдєрій В’ячеслав Григорович

172  Гнаткевич Юрій Васильович

173  Кремень Тарас Дмитрович

174  Давимука Степан Антонович

175  Бурдонос Олександр Юрійович

176  Сушко Роман Васильович

177  Бородін Всеволод Володимирович

178  Горбунов Олександр Володимирович

179  Костишин Володимир Іванович

180  Юрик Тарас Зіновійович

181  Лесков Валерій Олександрович

182  Бойко Олена Петрівна

183  Ліврінц Антон Антонович

184  Драюк Сергій Євсєйович

185  Засанський Володимир Іванович

186  Ладовський Микола Васильович

187  Алєксєєв Ігор Сергійович

188  Гонський Володимир Васильович

189  Пеляк Володимир Степанович

190  Мординський Микола Петрович

191  Галаченко Олександр Олександрович

192  Яремчук Володимир Андрійович

193  Світлик Петро Михайлович

194  Лук`янчук Віктор Володимирович

195  Барський Олександр Леонідович

196  Богославець Тетяна Володимирівна

197  Веселов Сергій Робертович

198  Якимець Дмитро Анатолійович

199  Войтенко Володимир Володимирович

200  Будинський Ростислав Зиновійович

201  Бєлоножко Олег Вячеславович

202  Корх Олег Вікторович

203  Євтушок Сергій Миколайович

204  Курко Ярослав Степанович

205  Малярчук Микола Антонович

206  Кривенко Вадим Валерійович

207  Кожан Олександр Васильович

208  Топчій Павло Сергійович

209  Оверко Володимир Петрович

210  Гоцул Ігор Євгенович

211  Олексієнко Максим Леонідович

212  Пуршага Олександр Іванович

213  Пешко Петро Степанович

214  Романюк Юрій Дмитрович

215  Крисків Ігор Миколайович

216  Репела Петро Йосипович

217  Мельник Олександр Григорович

218  Кравченко Василь Анатолійович

219  Пульний Сергій Миколайович

220  Атерлей Віктор Анатолійович

221  Шевченко Геннадій Миколайович

222  Олійник Анатолій Петрович

223  Пешко Петро Степанович

224  Габай Василь Михайлович

225  Катрич Анатолій Петрович

 

Список кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах

Список кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах від   ВO"Батьківщина"
Назва регіону Центр округу № округу ПІБ узгодженого кандидата

АР Крим

(10 округів) м. Сімферополь, Центральний район 1 Лобачев Сергій Миколайович                          
м. Сімферополь, Київський район 2 Сидорова Абіба Іскандарівна                                
м. Джанкой 3 
м. Євпаторія 4 Гафич Ігор Васильович
м. Керч 5 Сагайдак Ілля Вадимович
м. Феодосія 6 Чорний Петро Володимирович                                
м. Ялта 7 Формус Юрій Віталійович
смт. Совєтський 8 Барієв Ескендер Енверович                                                  
смт. Первомайське 9 Лесів Ігор Михайлович
м. Сімферополь 10 Пилунський Леонід Петрович                                
Вінницька область (8 округів)    м. Вінниця 11 Солейко Наталія Петрівна                                           
м. Вінниця 12 
м. Калинівка 13 Катеринчук Микола Дмитрович
м. Жмеринка 14 Мельничук Іван Іванович                                  
м. Шаргород 15 
м. Ямпіль 16 Македон Юрій Миколайович                              
м. Ладижин 17 
м. Іллінці 18 Якименко Костянтин Вячеславович

Волинська область

(5 округів) м. Володимир-Волинський 19 
м. Горохів 20 Карпюк Роман Петрович                                              
м. Ковель 21 Гузь Ігор Володимирович                                
м. Луцьк 22 Кравчук Петро Костянтинович                                                                    
смт. Маневичі 23 Грицюк Анатолій Петрович

Дніпропетровська область

(17 округів) м. Дніпропетровськ, Самарський район 24 Гетьман Вадим Анатолійович                                          
м. Дніпропетровськ, Красногвардійський район 25 Курячий Максим Павлович                                            
м. Дніпропетровськ, Бабушкінський район 26 Корнійчук Тетяна Володимирівна
м. Дніпропетровськ, Жовтневий район 27 Староскольцева Анастасія Олександрівна                                      
м. Дніпропетровськ, Ленінський район 28 
м. Дніпропетровськ 29 Писаревський Костянтин Іванович                                          
м. Дніпродзержинськ, Заводський район 30 Морохов Гліб Олегович                                          
м. Кривий Ріг, Жовтневий район. 31 Вернигор Віра Петрівна                                  
м. Кривий Ріг, Довгинцівський район 32 Шевчик Оксана Олександрівна                          
м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район 33 Жаботинський Андрій Вікторович                  
смт. Царичанка 34 Костромський Максим Васильович                                                  
м. Нікополь 35 Євтушенко Володимир Олексійович                                            
м. Павлоград 36 Кузьміна Євгенія Олександрівна                              
м. Кривий Ріг 37 
м. Новомосковськ 38 
смт. Васильківка 39 Булкін Дмитро Валерійович                              
смт. Кринички 40 Рязанцев Іван Михайлович

Донецька область

(21 округ) м. Донецьк, Будьонівський район 41 Деркач Володимир Григорович                      
м. Донецьк, Ворошиловський район 42 Юрчак Вадим Олександрович                                
м. Донецьк, Ленінський район 43 Кутепов Микола Леонідович                            
м. Донецьк, Кіровський район 44 Волинко Микола Миколайович                            
м. Донецьк, Київський район 45 Гришко Олег Борисович                              
м. Артемівськ 46 Матейченко Костянтин Володимирович                                  
м. Слов’янськ 47 Зонтов Олег Вячеславович                                          
м. Краматорськ 48 Ржавський Володимир Іванович                                        
м. Костянтинівка 49 Березін Володимир Борисович                            
м. Красноармійськ 50 Зінченко Анатолій Миколайович                  
м. Горлівка, Центрально-Міський район 51 Весьолкін Володимир Юрійович                    
м. Дзержинськ 52 Рибак Володимир Іванович                            
м. Єнакієве 53 
м. Шахтарськ 54 Котов Павло Володимирович
м. Макіївка, Гірницький район 55 Бєліков Юрій Миколайович                          
м. Макіївка, Центрально-Міський район 56 Наумов Олександр Олександрович                                    
м. Маріуполь, Іллічівський район. 57 Романюк Олександр Володимирович                                
м. Маріуполь, Жовтневий район 58 Решетняк Ігор Миколайович                                      
м. Мар’їнка 59 Прилепський Віктор Володимирович                                
м. Волноваха 60 Коваленко Василь Васильович                                      
смт. Старобешеве 61 Пономаренко Ілля Миколайович

Житомирська область

(6 округів) м. Житомир 62 Зубко Геннадій Григорович                              
м. Бердичів 63 
м. Коростень 64 Озерчук Андрій Миколайович                      
м. Новоград-Волинський 65 Француз Віталій Йосипович                            
м. Малин 66 Добряк Євген Дмитрович                                      
смт. Чуднів 67

Закарпатська область

(6 округів) м. Ужгород 68 Сербайло Андрій Андрійович                      
м. Мукачеве 69 Переста Олександр Михайлович                                            
м. Свалява 70 Кеменяш Олександр Михайлович                                                
м. Хуст 71 Кинів Богдан Юрійович
м. Тячів 72                                                   
м. Виноградів 73 Петрушка Іштван Шімонович

Запорізька область

(9 округів) м. Запоріжжя, Комунарський район 74 Бережний Андрій Вікторович
м. Запоріжжя, Ленінський район 75 Старух Олександр Васильович                
м. Запоріжжя, Орджонікідзевський район 76 Варданян Армен Фрунзікович                                            
м. Запоріжжя, Шевченківський район 77 
м. Бердянськ 78 Цуканов Віктор Володимирович                                
м. Василівка 79 Піскун Олександр Олексійович
м. Мелітополь 80 Самбур Марина Леонідівна
м. Токмак 81 Матвієнко Валерія Валеріївна                          
м. Пологи 82 Куценко Владислав Ігорович


Івано-Франківська область  (7 округів) м. Івано-Франківськ 83  
м. Тисмениця 84 Купчак Володимир Романович                        
м. Калуш 85 Сікора Олена Мирославівна
м. Долина 86 Дирів Анатолій Борисович                            
м. Надвірна 87 
м. Коломия 88 Левицький Олександр Михайлович                                                
м. Снятин 89 Гладій Василь Іванович

Київська область

(9 округів) м. Біла Церква 90 
смт. Макарів 91 Оніщук Любов Іванівна                                            
м. Узин 92 Світовенко Віктор Вікторович                          
м. Миронівка 93 Мостіпан Уляна Миколаївна                                
м. Обухів 94 Романюк Віктор Миколайович                        
м. Ірпінь 95 Кутовий Вячеслав Григорович
м. Вишгород 96 Кандиба Олександр Володимирович                      
м. Бровари 97 Кищук Олег Євгенович                            
м. Яготин 98 Кушніков Вадим Васильович

Кіровоградська область

(5 округів) м. Кіровоград, Ленінський район 99 Табалов Андрій Олександрович                      
м. Бобринець 100 Гранатова Ольга Арсентіївна
смт. Голованівськ 101 Чорноіваненко Олександр Анатолійович                                  
м. Знам’янка 102 
м. Олександрія 103 Журавльов Віталій Володимирович

Луганська область

(11 округів)   м. Луганськ, Артемівський район 104 Алєв Дмитро Сергійович                                                       
м. Луганськ, Жовтневий район 105 Перетяка Олег Павлович                                        
м. Сєвєродонецьк 106 Самарський Сергій Вікторович                                      
м. Лисичанськ 107 Теросипов Вячеслав Михайлович                                      
м. Красний Луч 108 
м. Краснодон 109 Моравський Юрій Вікторович                                
м. Алчевськ 110 Данченко Віктор Іванович                                
м. Свердловськ 111 Бондарев Віктор Леонідович                              
м. Рубіжне 112 Радченко Ігор Олександрович                                    
м. Сватове 113 Слепцов Микола Миколайович                                              
смт. Станиця Луганська 114 Кравченко Ольга Ігнатівна                                                                                      
Львівська область (12 округів) м. Львів, Сихівський район 115 Хміль Михайло Михайлович                                                   
м. Львів, Залізничний район 116 
м. Львів, Франківський район 117 Васюник Ігор Васильович                                                      
м. Львів, Личаківський район 118 
м. Броди 119 
м. Городок 120 Чорновол Тетяна Миколаївна                                              
м. Дрогобич 121 Ілик Роман Романович
м. Яворів 122 Пазиняк Василь Степанович                                                                            
м. Перемишляни 123 Котеляк Лідія Леонідівна                                          
м. Сокаль 124 Курпіль Степан Володимирович                                              
м. Старий Самбір 125 
м. Стрий 126 Канівець Олег Леонідович                                      
Миколаївська область  (6 округів) м. Миколаїв, Заводський район 127  
м. Миколаїв, Ленінський район 128 Мудрак   Олег Іванович                                  
м. Миколаїв, Центральний район 129 Підберезняк Вадим Іванович
м. Баштанка 130 Бриченко Ігор Віталійович                              
м. Вознесенськ 131 
м. Первомайськ 132 Корнацький Аркадій Олексійович

Одеська область

(11 округів)  м. Одеса, Київський район 133 Остапенко Олександр Анатолійович                                  
м. Одеса, Малиновський район 134 Усов Костянтин Глібович
м. Одеса, Приморський район 135 Усов Володимир Володимирович                            
м. Одеса, Суворовський район 136 Сомов Олександр Олегович                              
м. Котовськ 137 
смт. Ширяєве 138 Задорожнюк Василь Миколайович                                          
м. Роздільна 139 Горін Олександр Васильович                            
м. Біляївка 140 Шумський Сергій Станіславович                                        
м. Татарбунари 141 
м. Арциз 142 Борняков Олександр Сергійович                          
м. Ізмаїл 143 Дідух Анатолій Васильович

Полтавська область

(8 округів) м. Полтава, Октябрський район 144 Хрістов Дмитро Іванович                              
м. Полтава, Київський район 145 
м. Кременчук 146 Таран Віктор Васильович
м. Миргород 147 Коваленко Юрій Миколайович                            
м. Лубни 148 Іванов Володимир Миколайович                            
м. Карлівка 149 Река Андрій Олександрович                            
м. Комсомольськ 150 
м. Лохвиця 151 Карнаух Микола Васильович
Рівненська область  (5 округів) м. Рівне 152  
м. Рівне 153 Вознюк Юрій Володимирович                          
м. Дубно 154 Королюк Валентин Анатолійович                                
м. Дубровиця 155 Кошин Сергій Мефодійович                            
м. Сарни 156 Кучерук Микола Герасимович

Сумська область

(6 округів) м. Суми 157 Медуниця Олег Вячеславович                            
м. Білопілля 158 
м. Глухів 159 
м. Шостка 160 Сербін Юрій Сергійович                                  
м. Ромни 161 Шульга Володимир Петрович                                  
м. Охтирка 162 Купрейчик Ірина Валеріївна

Тернопільська область

(5 округів) м. Тернопіль 163 
м. Збараж 164 
м. Зборів 165 Бойко Володимир Богданович                          
м. Теребовля 166 Апостол Михайло Володимирович                      
м. Чортків 167 Стойко Іван Михайлович

Харківська область

(14 округів)  м. Харків, Дзержинський район 168 Балута Ігор Миронович                                                                                     
м. Харків, Київський район 169 Кірш Олександр Вікторович                                
м. Харків, Московський район 170 Авдєєва Лілія Геннадіївна                                                                  
м. Харків, Фрунзенський район 171 Храпко Кирило Євгенійович                              
м. Харків, Орджонікідзевський район 172 Світличний Олександр Вікторович                                              
м. Харків, Комінтернівський район 173 Підгорний Олексій Тимофійович                      
м. Харків, Ленінський район 174 
м. Дергачі 175 Варченко Іван Григорович                              
м. Чугуїв 176 Ільгов Андрій Олегович                                            
м. Куп’янськ 177 Ровчак Андрій Яковлевич                                    
м. Балаклія 178 Прокопенко Петро Андрійович                        
м. Красноград 179                           
смт. Золочів 180 Дмитрієв Анатолій Анатолійович                    
м. Зміїв 181 Глушко Вадим Олександрович

Херсонська область

(5 округів) м. Херсон, Суворовський район 182 Урсуленко Олексій Анатолійович                                    
м. Херсон, Комсомольський район 183 Кичинський Анатолій Іванович                      
м. Нова Каховка 184 Терлецький Юрій Сергійович                            
м. Каховка 185 
м. Цюрупинськ 186 Гончарський Іван Львович

Хмельницька область

(7 округів) м. Хмельницький 187 Лукашук Олег Григорович                                
м. Хмельницький 188 Беспалов Дмитро Анатолійович                        
м. Красилів 189 
м. Шепетівка 190 Сидор Василь Богданович                                
м. Старокостянтинів 191 Мурза Валерій Григорович                              
м. Дунаївці 192 Мусій Мирослав Ярославович
м. Кам’янець-Подільський 193 Ярема Ростислав Тарасович
Черкаська область  (7 округів) м. Черкаси, Придніпровський район 194 Булатецький Микола Іванович                       
м. Черкаси, Соснівський район 195 Гресь Володимир Анатолійович                      
м. Корсунь-Шевченківський 196 Сінгаєвський Олександр Миколайович                                        
м. Канів 197 Даценко Леонід Миколайович                          
м. Сміла 198 
м. Жашків 199 Бондаренко Анатолій Васильович                                
м. Умань 200 Поляков Максим Анатолійович

Чернівецька область

(4 округи) м.Чернівці, Шевченківський район 201 Федорук Микола Трохимович                            
м. Сторожинець 202 Фищук Олександр Георгійович                    
м. Новоселиця 203 
м. Хотин 204 Мельник Василь Миколайович

Чернігівська область

(6 округів) м.Чернігів, Новозаводський район 205 Дубіль Валерій Олександрович                      
м. Чернігів 206 Поліщук Володимир Андрійович                                  
м. Корюківка 207 Журман Сергій Миколайович
м. Бахмач 208 Неволько Вячеслав Анатолійович                                  
м. Ніжин 209 
м. Прилуки 210 Лабазов Віктор Станіславович

м. Київ

(13 округів) м. Київ, Голосіївський район 211 Терьохін Сергій Анатолійович
м. Київ, Дарницький район 212 Ярема Віталій Григорович
м. Київ, Деснянський район 213 Яворівський Володимир Олександрович
м. Київ, Дніпровський район 214 Ганущак Юрій Іванович
м. Київ, Деснянський район 215 
м. Київ, Дніпровський район 216 Ляпіна Ксенія Михайлівна
м. Київ, Оболонський район 217 Бригинець Олександр Михайлович
м. Київ, Святошинський район 218 Ар`єв Володимир Ігорович
м. Київ, Святошинський район 219 Бондаренко Володимир Дмитрович
м. Київ, Подільський район 220 Чорноволенко Олександр Віленович
м. Київ, Печерський район 221 Ємець Леонід Олександрович
м. Київ, Солом’янський район 222 Андрієвський Дмитро Йосипович
м.Київ, Шевченківський район 223 
м. Севастополь (2 округи) м. Севастополь, Гагарінський район 224 Тюлєнєв Сергій Анатолійович                                 
м. Севастополь, Ленінський район 225 Печенева Юлія Миколаївна

 

Партія регіонів затвердила список кандидатів від партії на виборах до Верховної Ради.

1. Азаров Микола

2. Повалій Таїсія

3. Тігіпко Сергій

4. Клюєв Андрій

5. Єфремов Олександр

6. Акімова Ірина

7. Бойко Володимир

8. Колесніков Борис

9. Кожара Леонід

10. Рибак Володимир

11. Табачник Дмитро

12. Лавринович Олексадр

13.  Герман Ганна

14. Скубашевський Станіслав

15. Близнюк Анатолій

16. Шаров Ігор

17. Олійник Володимир

18. Табачник Ян

19. Макеєнко Володимир

20. Тедеєв Єльбрус

21. Чечетов Михайло

22. Янукович Віктор-молодший

23. Хомутинннік Віталій

24. Іванющенко Юрій

25. Фабрикант Світлана

26. Воропаєв Юрій

27. Шуфрич Нестор

28. Демидко Володимир

29. Геллер Євген

30. Мальцев Володимир

31. Вечерко Володимир

32. Мхитарян Нвер

33. Кий Сергій

34. Демянко Микола

35.  Дудка Володимир

36. Васадзе Тарієл

37. Хмельницький Василь

38. Зарубинський Олег

39. Мірошніченко Юрій

40. Турманов Віктор

41. Селіваров Андрій

42. Мошак Сергій

43. Кузьмук Олександр

44. Єгоров Олександр

45. Ващук Катерина

46. Веревський Андрій

47. Бондаренко Олена

48. Сігал Євген

49. Смітюх Григорій

50. Чертков Юрій

51. Баграєв Микола

52. Аркаллаєв Мируліслам

53. Пригодський Антон

54. Васильєв Геннадій

55. Шаблатович Олег

56. Продивус Володимир

57. Щербань Артем

58. Калюжний Віталій

59. Кінах Анатолій

60. Богословська Інна

61. Мельник Станіслав

62. Малишев Володимир

63. Мироненко Михайло

64. Волков Олександр

65. Мельничук Лариса

66. Корж Павло

67. Шатворян Вілен

68. Прасолов Ігор

69. Пінчук Андрій

70. Коржев Анатолій

71. Долженков Олександр

72. Стоян Олександр

73. Попеску Іван

74. Гайдаш Іштван

75. Поляков Василь

76. Поляченко Юрій

77. Зац Олександр

78. Горошкевич Олександр

79. Цюрко Петро

80. Козуб Олександр

81. Мороко Юрій

82. Забарський Владислав

83. Колоцей Юрій

84. Касянюк Олександр

85. Ковалевська Юлія

86. Смолій Валерій

87. Зубанов Володимир

88. Плотніков Олексій

89. Личук Володимир

90. Комар Микола

91. Горбатюк Анатолій

92. Романюк Микола

93. Глущенко Ігор

94. Андрос Сергій

95. Потапов Василь

96. Вітер Сергій

97. Вернибудов Іван

98. Кисельов Василь

99. Демчишин Василь

100. Каракай Юрій

101. Майборода Сергій

102. Зварич Ігор

103. Заблоцький Віталій

104. Болдирєв Юрій

105. Писарчук Петро

106. Благодир Юрій

107. Літвінов Володимир

108. Мирний Іван

109. Степаненко Анатолій

110. Ярощук Володимир

111. Рева Дмитро

112. Самофалов Геннадій

113. Маньковський Григорій

114. Бондик Валерій

115. Сулковський Павло

116. Бондаренко Віктор

117. Баранов-Мохорт Сергій

118. Довгий Станіслав

119. Поліщук Віталій

120. Кравцов Олександр

121. Башкаленко Олександр

122. Зайцева Ірина

123. Богачов Сергій

124. Никитюк Олександр

125. Закурений Володимир

126. Матвієнко Павло

127. Гусак Руслан

128. Крупчак Володимир

129. Бут Віталій

130. Юрах Віталій

131. Мірошник Роман

132. Грищук Ігор

133. Дятлов Ігор

134. Редько Роман

135. Візнюк Олександр

136. Момот Іван

137. Красько Микола

138. Стрельченко Олександр

139. Гоч Петро

140. Олешко Олена

141. Устинов Єгор

142. Гаврішко Вадим

143. Черняк Валерій

144. Стрілець Микола

145. Горбенко Наталія

146. Куцак Матвій

147. Новохатько Леонід

148. Казьмін Євген

149. Савенков Сергій

150. Фоменко Олександр

 

Комуністична партія України оприлюднила свій передвиборчий список.

На з'їзді прийняли рішення висунути кандидатами у народні депутати України та включити до виборчого списку кандидатів у народні депутати України від Комуністичної партії України таких осіб:

1. Симоненка Петра Миколайовича;

2. Цибенка Петра Степановича;

3. Спіріну Ірину Дмитрівну;

4. Кілінкарова Спірідона Павловича;

5. Присяжнюка Олександра Андрійовича;

6. Алексєєва Ігоря Вікторовича;

7. Калєтніка Ігоря Григоровича;

8. Мартинюка Адама Івановича;

9. Матвєєва Валентина Григоровича;

10. Мармазова Євгена Васильовича;

11. Голуба Олександра Володимировича;

12. Скарбовійчука Руслана Володимировича;

13. Гордієнка Сергія Володимировича;

14. Гончарова Сергія Васильовича;

15. Буховця Олега Юлійовича;

16. Михайленко Ольгу Дмитрівну;

17. Зубчевського Олександра Петровича;

18. Бідьовку Володимира Анатолійовича;

19. Дзарданова Миколу Сергійовича;

20. Баландіна Сергія Вікторовича;

21. Топалова Сергія Валерійовича;

22. Бабич Вікторію Володимирівну;

23. Шугало Романа Васильовича;

24. Байдюк Ларису Макарівну;

25. Самойленка Василя Петровича;

26. Губара Віктора Івановича;

27. Дорохова Антона Миколайовича;

28. Левченко Ольгу Володимирівну;

29. Кудрю Володимира Іларіоновича;

30. Парубка Омеляна Никоновича;

31. Герасимчука Михайла Івановича;

32. Бориту Ольгу Василівну;

33. Демедюка Василя Харитоновича;

34. Ганчукова Олександра Костянтиновича;

35. Коваленка Віталія Васильовича;

36. Мельника Віталія Дмитров/p/p61  Лунченко Валерій Валерійовичpм. Дніпропетровськ, Красногвардійський район 25 Курячий Максим Павлович                                             м. Донецьк, Ворошиловський район 42 Юрчак Вадим Олександрович                                 /pbr /p br //p/pича;

37. Дробот Еліну Віталіївну;

38. Прокопова Владислава Миколайовича;

39. Тесарівську Тетяну Михайлівну;

40.  Переста Олександр Михайлович

41. Михайлова Дениса Юрійовича;

42. Тутберідзе Георгія Іоновича;

43. Корпана О/p p pлексія Петровича;

44. Попову Катерину Вікторівну;

45. Деркач Наталію Миколаївну;

46. Перестенко Марину Володимирівну;

47. Воронцова Павла Гавриловича;

48. Сердюка Юрія Анатолійовича;

49. Пушкарєва Андрія Миколайовича;

50. Осокіна Миколу Володимировича;

51. Журавльова Миколу Євгеновича;

52. Дмитрієва Олександра Ігоревича;

53. Парадовського Олександра Вікторовича;

54. Леонова Олега Віталійовича;

55. Десятника Петра Петровича;

56. Василиненка Володимира Володимировича;

57. Гордійчука Віктора Петровича;

58. Задираку Неллі Акопівну;

59. Кланівця Івана Васильовича;

60. Качанову Ларису Петрівну;

61. Тарасенко Ольгу Миколаївну;

62. Ажищева Володимира Юхимовича;

63. Бойка Вячеслава Олександровича;

64. Чубаєва Шаміля Енгелевича;

65. Беззубенка Дмитра Сергійовича;

66. Гаврилова Вячеслава Семеновича;

67. Микитюка Івана Павловича;

68. Мельничука Володимира Сергійовича;

69. Акініна Миколая Володимировича;

70. Горєлік Ольгу Геннадіївну;

71. Пасечну Людмилу Яківну;

72. Білявську Тамару Митрофанівну;

73. Мозгова Василя Михайловича;

74. Кирпань Наталію Іванівну;

75. Гмирю Гліба Сергійовича;

76. Кононовича Михайла Адамовича;

77. Краська Івана Івановича;

78. Гузарова Ігоря Андрійовича;

79. Зазулинську Світлану Іванівну;

80. Гунявого Василя Миколайовича;

81. Тарасенка Миколу Миколайовича;

82. Карпенка Анатолія Степановича;

83. Стрижка Леоніда Петровича;

84. Підцерковного Михайла Ярославовича;

85. Кахіла Салама Фуада;

86. Росула Руслана Васильовича;

87. Швець Ірину Сергіївну;

88. Пилипюка Івана Мойсейовича;

89. Прошкіна Веніаміна Володимировича;

90. Белякіна Валерія Юрійовича;

91. Ковиліну Антоніну Стефанівну;

92. Алпатову Світлану Георгіївну;

93. Прянишнікова Владислава Олександровича;

94. Бабича Євгена Федоровича;

95. Ярошовця Сергія Вікторовича;

96. Коростильову Еліс Анатоліївну;

97. Юденич Олену Ерастівну;

98. Ятченка Олександра Петровича;

99. Онищенка Миколу Федоровича;

100. Клименка Антона Павловича;

101. Хромову Антоніну Михайлівну;

102. Халімана Миколу Івановича;

103. Глушко Інну Василівну;

104. Краснякова Миколу Васильовича;

105. Кравченка В’ячеслава Михайловича;

106. Ніколашина Вячеслава Миколайовича;

107. Антонюка Миколу Юхимовича;

108. Смика Олега Степановича;

109. Білоуса Віктора Петровича;

110. Чернишова Олександра Івановича;

111. Білана Андрія Вікторовича;

112. Огнистого Миколу Івановича;

113. Єфіменка Андрія Олександровича;

114. Юрчука Миколу Дмитровича;

115. Макаришева Дмитра Костянтиновича;

116. Кошельник Тамілу Гнатівну;

117. Федорову Софію Василівну;

118. Глухарєву Оксану Олександрівну;

119. Войтенка Ярослава Вікторовича;

120. Гавриленка Миколу Васильовича;

121. Гололобова Валентина Івановича;

122. Стогнія Миколу Ілліча;

123. Терещук Катерину Артемівну;

124. Каташинського Олексія Костянтиновича;

125. Зеньковича Олександра Олександровича;

126. Сінякова Павла Анатолійовича;

127. Дмитрука Юрія Олександровича;

128. Ліщеновського Івана Андрійовича;

129. Олексюка Віталія Михайловича;

130. Д’якова Сергія Гавриловича;

131. Якубовську Людмилу Олексіївну;

132. Папірник Інну Петрівну;

133. Кашпрука Віктора Володимировича;

134. Лушницького Володимира Михайловича;

135. Мамонову Єлизавету Іванівну;

136. Морокко Валерія Федоровича;

137. Івочка Павла Олександровича;

138. Лаврегу Володимира Юрійовича;

139. Касьяна Миколу Миколайовича;

140. Прохорова Валерія Тимофійовича;

141. Пастухову Альону Василівну;

142. Забугу Ларису Михайлівну;

143. Лещенко Ольгу Калинівну;

144. Гришкова Олександра Олександровича;

145. Федорченко Олену Володимирівну;

146. Аль-Анні Амара Хусейновича;

147. Гапоненко Світлану Мкртичевну;

148. Соколова Олександра Анатолійовича;

149. Дузя Леоніда Петровича;

150. Маншиліну Надію Сергіївну;

151. Логунова Дениса Борисовича;

152. Бабічева Сергія Петровича;

153. Куртіна Іллю Анатолійовича;

154. Басараба Івана Кириловича;

155. Соломатіна Юрія Петровича;

156. Деметер Марію Юліївну;

157. Сьомку Григорія Михайловича;

158. Бойка Петра Степановича;

159. Бондарчука Сергія Дмитровича;

160. Дорохольського Валерія Андрійовича;

161. Дмітрієва Віктора Павловича;

162. Морозову Ольгу Іванівну;

163. Пономар Людмилу Анатоліївну;

164. Сисака Андрія Михайловича;

165. Макарчука Миколу Володимировича;

166. Шевченко Оксану Юріївну;

167. Крайнову Руслану Леонідівну;

168. Печеневську Ганну Валентинівну;

169. Зрожевського Віктора Олександровича;

170. Надточія Володимира Дмитровича;

171. Одінцову Тетяну Миколаївну;

172. Самойленка Сергія Васильовича;

173. Черненка Володимира Івановича;

174. Латиша Юрія Володимировича;

175. Преснякову Олену Анатоліївну;

176. Омелянчука Олега Олеговича;

177. Пічугіна Миколу Сергійовича;

178. Тараненка Олександра Анатолійовича;

179. Волинець Альону Олександрівну;

180. Пилипенка Володимира Дмитровича;

181. Рожкова Олексія Олександровича;

182. Виходова Євгена Анатолійовича;

183. Рябошапку Надію Миколаївну;

184. Румянцева Олександра Анатолійовича;

185. Кифорук Юлію Олександрівну;

186. Таран Ольгу Володимирівну;

187. Дейніченко Наталію Леонідівну;

188. Морозова Олександра Михайловича;

189. Коміренка Степана Васильовича;

190. Трипуна Миколу Валерійовича;

191. Іщенка Володимира Борисовича;

192. Гнілова Миколу Лукича;

193. Віннік Тетяну Олександрівну;

194. Павлюка Віталія Степановича;

195. Медведкіну Валентину Степанівну;

196. Роя Олега Валентиновича;

197. Малиночку Любов Григорівну;

198. Павличенка Івана Петровича;

199. Свинарчук Олену Володимирівну;

200. Цикалюка Івана Івановича;

201. Казімірова Сергія Володимировича;

202. Морозова Євгена Геннадійовича;

203. Завгороднього Василя Леонідовича;

204. Руднєву Віру Миколаївну;

205. Костенка Івана Олександровича;

206. Козлова Костянтина Володимировича;

207. Рубенка Олексія Миколайовича;

208. Михалевича Андрія Васильовича;

209. Семяшкіна Руслана Володимировича;

210. Хассай Вікторію Федорівну;

211. Столяра Олександра Івановича;

212. Шеремета Анатолія Юрійовича;

213. Пирху Сергія Вікторовича;

214. Федоренка Романа Олександровича.

 

Перелік кандидатів у народні депутати від ВО "Свобода" в багатомандатному окрузі:   

№1 Олег Тягнибок

№ Богдан Бенюк

№ Андрій Мохник

№ Ігор Мірошниченко

№ Олександр Шевченко

№6. Анатолій Вітів

№7. Олег Панькевич

№8. Ігор Швайка

№ 9. Павло Кириленко

№ 10. Ігор Янків

№11. Леонтій Мартинюк

№12. Руслан Кошулинський

№13. Ігор Кривецький

№ 14. Юрій Сиротюк

№15 Олег Гелевей

№16. Олег Сиротюк

№17. Михайло Блавацький

№18. Олександр Мирний

№19. Андрій Міщенко

№20. Руслан Марцінків

№21. Олег Махніцький

№22. Валерій Черняков

№23. Едуард Леонов

№24. Святослав Ханенко

№25. Руслан Зелик

№26. Олексій Фурман

№27. Олег Бондарчук

№28. Тарас Осауленко

№29. Маркіян Лопачак

№30 Галина Чорна

№31 Олексій Бучинський

№32 Руслан Андрійко

№33. Віталій Подлобніков

№34. Юрій Ноєвий

№35. Іван Гринда

№36. Назар Горук

№37. Святослав Боруцький

№38. Роман Навроцький

№39. Богдан Салій

№40. Олександр Ромащенко

№41 Віталій Діденко

№42. Ярослав Качмарик

№43. Олег Гаврилко

№44. Юрій Наумко

№45. Богдан Галайко

№46. Олександр Семененко

№47 Костянтин Лубенцов

№48 Віталій Мельничук

№49 Степан Молчан

№50 Юрій Ботнар

...

Також було представлено список кандидатів по одномандатних мажоритарних виборчих округах:

В.о. №3 (Джанкой, АРК Крим) - голова Севастопольської міської організації ВО "Свобода" Олександр Болтян;

В.о. №12 (Вінниця) - голова Вінницької міської організації ВО "Свобода", депутат Вінницької обласної ради Володимир Базелюк;

В.о. №15 (Шаргород, Вінницька область) – голова Чернівецької районної організації ВО "Свобода" Сергій Продан;

В.о. №19 (Володимир-Волинський, Волинська область) - заступник голови Волинської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Євген Мельник;

В.о. №28 (Дніпропетровськ, Ленінський район) - голова Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Галілей;

В.о. №37 (Кривий Ріг, Дніпропетровська область) - член Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода" Сергій Литвиненко;

В.о. №38 (Новомосковськ, Дніпропетровська область) - голова Новомосковської районної організації ВО "Свобода" Юрій Караченцев;

В.о. №53 (Єнакієве, Донецька область) - голова Горлівської міської організації ВО "Свобода" Ігор Славгородський;

В.о. №67 (Чуднів, Житомирська область) - голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Сидір Кізін;

В.о. №72 (Тячів, Закарпатська область) - голова Закарпатської обласної організації ВО "Свобода" Олег Куцин;

В.о. №77 (Запоріжжя, Шевченківський район) - заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Тимур Книш;

В.о. №83 (Івано-Франківськ) - голова Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода", голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич;

В.о. №87 (Надвірна, Івано-Франківська область) - депутат Івано-Франківської обласної ради від ВО "Свобода", головний лікар Солотвинської лікарні Манолій Піцуряк;

В.о. №90 (Біла Церква, Київська область) - голова Білоцерківської міської організації ВО "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" у Білоцерківській міській раді Олександр Марченко;

В.о. №102 (Знам’янка, Кіровоградська область) – член Київської міської організації ВО "Свобода", лідер гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк;

В.о. №108 (Красний Луч, Луганська область) - голова Ізюмської міської організації ВО "Свобода" Артем Заїка;

В.о. №116 (Львів, Залізничний район) - член Політради ВО "Свобода", депутат Львівської обласної ради, кандидат філологічних наук Ірина Фаріон;

В.о. №118 (Львів, Личаківський район) - член Політради ВО "Свобода", заступник голови Львівської обласної організації ВО "Свобода", кандидат політичних наук Юрій Михальчишин;

В.о. №119 (Броди, Львівська область) - голова Львівської обласної організації ВО "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" у Львівській облраді Ірина Сех;

В.о. №125 (Старий Самбір, Львівська область) - член Львівського обласного комітету ВО "Свобода", депутат Львівської обласної ради Андрій Тягнибок;

В.о. №127 (Миколаїв, Заводський район) - голова Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Павло Юрлов;

В.о. №137 (Котовськ, Одеська область) - голова Балтської районної організації ВО "Свобода" Віктор Сорока,;

В.о. №145 (Полтава, Київський район) - заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода", Ковалівський сільський голова Юрій Бублик;

В.о. №152 (Рівне) - голова Рівненської обласної організації ВО "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" у Рівненській обласній раді Олег Осуховський;

В.о. №159 (Глухів, Сумська область) - голова Конотопської районної організації ВО "Свобода" Артем Семеніхін;

В.о. №163 (Тернопіль) - голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода", голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда;

В.о. №164 (Збараж, Тернопільська область) - заступник голови Тернопільської обласної організації ВО "Свобода", депутат Тернопільської міської ради Михайло Головко;

В.о. №174 (Харків, Ленінський район) - голова КРК Харківської обласної організації ВО "Свобода" Олег Дебелий;

В.о. №185 (Каховка, Херсонська область) – голова Новокаховської районної організації ВО "Свобода" Борис Василенко;

В.о. №189 (Красилів, Хмельницька область) - голова Хмельницької обласної організації ВО "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" в обласній раді Ігор Сабій;
В.о. №198 (Сміла, Черкаська область) - заступник керівника Центрального виборчого штабу ВО "Свобода" Сергій Рудик;

В.о. №203 (Новоселиця, Чернівецька область) - депутат Чернівецької обласної ради від ВО "Свобода" Степан Спіжавка;

В.о. №209 (Ніжин, Чернігівська область) - голова правління альянсу "Нова енергія України" Валерій Боровик;

В.о. №215 (Київ, Деснянський район) - голова Київської міської організації ВО "Свобода", депутат Київської обласної ради Андрій Іллєнко;

В.о. №223 (Київ, Шевченківський район) - керівник Аналітичної служби ВО "Свобода", депутат Вишгородської районної ради Юрій Левченко.

 

На з’їзді УДАР у середу було представлено список кандидатів в багатомандатному окрузі 


1 Кличко Віталій Володимирович

2 Матіос Марія Василівна

3 Наливайченко Валентин Олександрович

4 Продан Оксана Петрівна

5 Ковальчук Віталій Анатолійович

6 Геращенко Ірина Володимирівна

7 Пинзеник Віктор Михайлович

8 Агафонова Наталія Володимирівна

9 Палатний Артур Леонідович

10 Розенко Павло Валерійович

11 Новак Наталія Василівна

12 Романюк Роман Сергійович

13 Карпунцов Валерій Віталійович

14 Паламарчук Микола Петрович

15 Куніцин Сергій Володимирович

16 Іонова Марія Миколаївна

17 Гурвіц Едуард Йосипович

18 Чугунніков Віталій Семенович

19 Пацкан Валерій Васильович

20 Гінка Ярослав Ярославович

21 Ткачук Генадій Віталійович

22 Раупов Рустам Бурханович

23 Чернега Роман Тарасович

24 Корнійчук Олександр Олександрович

25 Побер Ігор Миколайович

26 Куренной Володимир Костянтинович

27 Савчук Юрій Петрович

28 Рябікін Павел Борисович

29 Аверченко Сергій Миколайович

30 Ванзуряк Роман Степанович

31 Бєлькова Ольга Валентинівна

32 Іщенко Валерій Олександрович

33 Мочков Олександр Борисович

34 Павленко Ростислав Миколайович

35 Ревенко Анатолій Дмитрович

36 Крутій Віталій Іванович

37 Фірсов Єгор Павлович

38 Іляшенко Віталій Володимирович

39 Фабрін Михайло Валентинович

40 Чепинога Віталій Михайлович

41 Гаряга Олег Олександрович

42 Ябрик Василь Васильович

43 Муляренко Олексій Віталійович

44 Давиденко Олександр Григорович

45 Соловей Юрій Ігорович

46 Ткачук Ігор Віталійович

47 Странніков Андрій Миколайович

48 Радукан Афанасій Петрович

49 Адамик Петро Михайлович

50 Счисльонок Олександр Васильович

51 Місяць Ярослав Анатолійович

52 Зіновьєва Оксана Василівна

53 Кравченко Вадим Вадимович

54 Рябикін Олексій Володимирович

55 Лагута Ярослав Миколайович

56 Трофімов Олексій Станіславович

57 Приступа Микола Іванович

58 Смірнова Мирослава Михайлівна

59 Горбач Володимир Анатолійович

60 Баглій Олександр Миколайович

61 Бричук Костянтин Григорович

62 Серпокрилов Віталій Юрійович

63 Васильченко Олена Володимирівна

64 Карпенко Сергій Русланович

65 Надєїн Іван Олексійович

66 Пікалов Денис Олександрович

67 Купчій Юрій Петрович

68 Погар Віктор Олександрович

69 Сидорук Анатолій Володимирович

70 Діденко Олег Миколайович

71 Кустова Вікторія Валентинівна

72 Пермінов Олександр Павлович

73 Дуда Андрій Володимирович

74 Шкурай Сергій Іванович

75 Вершецький Андрій Вікторович

76 Старостенко Ганна Вікторівна

77 Бондаренко Володимир Володимирович

78 Жук Роман Васильович

79 Тарасовець Юрій Миколайович

80 Сінченко Дмитро Володимирович

81 Курашова Катерина Олександрівна

82 Грєховодов Олександр Миколайович

83 Росипайло Ігор Ярославович

84 Михно Наталія Володимирівна

85 Богдан Вадим Юрійович

86 Назарчук Олег Дмитрович

87 Роговський Руслан Миколайович

88 Яковенко Олександр Іванович

89 Богдан Денис Вікторович

90 Товстий Роман Іванович

91 Єргієв Дмитро Іванович

92 Доровський Олександр Юрійович

93 Сєрков Максим Валентинович

94 Лисенко Юрій Васильович

95 Мартинюк Юрій Анатолійович

96 Ігамбердиєв Олег Бафойович

97 Пристая Михайло Михайлович

98 Гвяздовський Богдан Михайлович

99 Тимків Роман Мирославович

100 Котенко Володимир Іванович

101 Клімов Володимир Ілліч

102 Федоришин Борис Андрійович

103 Христенко Наталія Юріївна

104 Бабенчук Михайло Васильович

105 Киналь Ольга Володимирівна

106 Гончаренко Микола Миколайович

107 Кравець Володимир Васильович

108 Окунь Сергій Васильович

109 Рибченков Геннадій Анатолійович

110 Кабак Ганна Вікторівна

111 Віхляєв Сергій Анатолійович

112 Малінін Михайло Вадимович

113 Бабенко Юрій Іванович

114 Воронцов Дмитро Васильович

115 Осетров Сергій Володимірович

116 Горон Іван Степанович

117 Матвійчук Василь Петрович

118 Лотоцький Роман Олександрович

119 Бєдовой Костянтин Анатолійович

120 Магаль Володимир Васильович

121 Давиденко Юлія Григорівна

122 Кравчук Юрій Леонідович

123 Гонта Микола Степанович

124 Нищик Ярослав Володимирович

125 Кухарчук Юлія Валентинівна

126 Струк Сергій Михайлович

127 Ломовацький Андрій Ігорович

128 Сердюк Юрій Олександрович

129 Яковлєв Віталій Васильович

130 Сєдов Володимир Олексійович

131 Білонка Володимир Іванович

132 Гонтар Сергій Васильович

133 Прядко Валерій Григорович

134 Шипілов Леонтій Миколайович

135 Яковлев Віктор Степанович

136 Рудковська Вікторія Анатоліївна

137 Ільченко Андрій Веніамінович

138 Павлюк Михайло Михайлович

139 Геращенко Володимир Миколайович

140 Журавльова Юлія Ігорівна

141 Пиленко Микола Васильович

142 Горохов Антон Олександрович

143 Троценко Максим Миколайович

144 Бачинська Яна Анатоліївна

145 Поляков Костянтин Сергіййович

146 Крачковський Анатолій Володимирович

147 Диновська Мирослава Дмитрівна

148 Сарваш Лариса Василівна

149 М’ясківський Ігор Михайлович

150 Зайцев Богдан Олександрович

151 Сторож Ярослав Богданович

152 Жалюк Андрій Григорович

153 Булах Юрій Олександрович

154 Ширшиков Олександр Володимирович

155 Смоляк Дмитро Леонідович

156 Молдован Василь Миколайович

157 Бузін Олег Володимирович

158 Небесний Андрій Олександрович

159 Пунько Надія Олексіївна

160 Пушняк Олексій Віталійович

161 Калінін Руслан Олександрович

162 Кошин Ілля Васильович

163 Татаренко Олександр Миколайович

164 Гончар Олег Леонідович

165 Косарів Артур Веніамінович

166 Ткаченко Максим Борисович

167 Гороян Рафаел Ваагні

168 Ковалевський Олександр Олександрович

169 Кулинич Юрій Зенонович

170 Вавровська Оксана Миколаївна

171 Мосін Микола Іванович

172 Польський Олексій Юрійович

173 Майданський Андрій Анатолійович

174 Прус Леонід Іванович

175 Муха Петро Антонович

176 Пилипенко Артем Валерійович

177 Портний Андрій Дмитрович

178 Подільчук Микола Сергійович

179 Гордєєв Андрій Анатолійович

180 Середа Олександр Вікторович

181 Клименко Сергій Євгенович

182 Гунько Василь Петрович

183 Волков Роман Юрійович

184 Болтабоєв Саіджон Юсуфжонович

185 Тихон Олександр Володимирович

186 Куліш Владислав Сергійович

187 Нілов Володимир Борисович

188 Капашилов Роман Віталійович

189 Чеботарьов Олег Олександрович

190 Колос Мар’яна Богданівна

191 Мацевич Володимир Іванович

192 Товт Олександр Олександрович

193 Чайка Руслан Валентинович

194 Возний Сергiй Олександрович

195 Радченко Ганна Олександрівна

196 Гатаулліна Олена Аухатівна

197 Діброва Катерина Володимирівна

198 Святина Віктор Сергійович

199 Шаповалов Андрій Сергійович

200 Мельник Ганна Володимирівна

201 Скрипник Віталій Богданович

202 Томашевский Едуард Євгенович

203 Рихлівський Ігор Петрович

204 Гловак Володимир Іванович

205 Кобан Євген Вячеславович

206 Буковський Олексій Геннадійович

207 Яснюк Михайло Борисович

208 Бацман Юрій Миколайович

209 Бурлаков Володимир Васильович

210 Бороденко Денис Євгенович

211 Маломуж Олександр Іванович

212 Логвиновський Анатолій Володимирович

213 Віряскіна Світлана Миколаївна

214 Обмок Інна Василівна

215 Безсонов Віталій Миколайович

216 Полюхович Юрій Юрійович

217 Шипілов Єгор Олегович

218 Апкелямова Ава Рустемовна

219 Бумажний Валерій Анатолійович

220 Слободяник Людмила Грогорівна

221 Моругін Петро Михайлович

222 Клименко Юрій Леонідович

223 Адаменко Дмитро Миколайович

224 Скринський Олександр Васильович

225 Чернишова Марина Вячеславівна



Список кандидатів в одномандатному окрузі:

1 Доценко Сергій Миколайович

2. Калюбін Юрій Олексійович

3. Багатирли Еміне Бахтіяровна

4. Прадун Валентин Пантелемонович

5. Стебловський Микола Михайлович

6. Кулак Костянтин Васильович

7. Хворов Сергій Володимирович

8. Хомутов Віталій Миколайович

9. Мельник Володимир Олександрович

10. Вакулин Дмитро Сергійович

11. Станіславенко Людмила Анатоліївна

12. Барчишен Олег Вікторович

13. Побережний Олег Володимирович

14. Зелена Катерина Вітославівна

15. Легеза Олег В'ячеславович

16. Лосенко Михайло Михайлович

17. Кравець Федір Васильович

18. Квашук Олександр Євгенович

19. Киричук Олександр Олексійович

20. Іванченко Олександр Анатолійович

21. Скрипін Ігор Олександрович

22. Алєксєєв Ігор Володимирович

23. Розтока Андрій В'ячеславович

24. Грапко Роман Павлович

25. Власов Юрій Антонович

26. Макаров Сегрій Євгенович

27. Мамрич Олександр Степанович

28. Шинкаренко Игорь Петрович

29. Садовий Тарас Іванович

30. Демішева Олена Ігорівна

31. Гончар Володимир Михайлович

32. Гонюков Сергій Михайлович

33. Алєксєєв Володимир Васильович

34. Далія Сергій Олександрович

35. Нагнибіда Наталя Олександрівна

36. Ткаченко Євгеній Леонідович

37 Каюн Олександр Володимирович

38. Білий Андрій Володимирович

39. Волосянко Микола Іванович

40. Дідич Валентин Володимирович

41. Заярний Артем Олексійович

42. Шейко Ольга Василівна

43. Волков Роман Юрійович

44. Нікітін Станіслав

45. Топузов Олександр Юрійович

46. Каплунов Денис Вікторович

47. Бондарев Вадим Анатолійович

48. Сопельник Віктор Іванович

49. Шипилов Олег Федорович

50. Єлін Ілля Костянтинович

51. Березовий Микола Вікторович

52. Жмурко Андрій Анатолійович

53. Волошин Генндій Якович

54. Романченко Олексій Віталійович

55. Новиков Станіслав Олегович

56. Ткачук Лариса Віталіївна

57. Асєєв Ігор Анатолійович

58. Асєєв Олега Анатолійович

59. Шапоренко Ольга Іванівна

60. Ясько Геннадій Геннадійович

61. Корж Євген Юрійович

62. Давиденко Роман Дмитрович

63. Файдун Микола Іванович

64. Дмитренко Сергій Якович

65. Волинець Сергій Володимирович

66. Гречаний Сергій Анатолійович

67. Довбиш Юрій Григорович

68. Буланов Ростислав Михайлович

69. Ланьо Олександр Олександрович

70. Кічковський Олександр Петрович

71. Лазоришинець Василь Васильович

72. Дан Василь Іванович

73. Ленд’єл Олександра Олександрівна

74. Мітасов Микола Іванович

75. Василенко Богдан Юрійович

76. Варецький Василь Іванович

77. Охріменко Андрій В’ячеславович

78. Кушнирюк Сергей Георгиевич

79. Шевченко Анатолій Вікторович

80. Волков Олександр Миколайович

81. Мазур Тарас Борисович

82. Кривохатько Вадим Вікторович

83. Чорноус Володимир Ярославович

84. Гергелюк Володимир Іванович

85. Нижник Олег Богданович

86. Парфан Тарас Дмитрович

87. Онутчак Василь Васильович

88. Довганюк Володимир Миколайович

89. Палійчук Микола Васильович

90. Григоришин Роман Мирославович

91. Сольвар Руслан Миколайович

92. Канюра Олександр Андрійович

93. Бриль Костянтин Іванович

94. Морозюк Сергій Михайлович

95. Юраков Олександр Дмитрович

96. Крейнін Дмитро Олександрович

97. Різаненко Павло Олександрович

98. Поліщук Кирило Ананійович

99. Кідрук Максим Іванович

100. Манженко Євген Іванович

101. Диденко Олег Валентинович

102. Мороз Олександр Олександрович

103. Ліщенко Костянтин Олександрович

104. Денищенко Денис Вікторович

105. Тамашев Геннадій Анатолійович

106. Сідєльнікова Галина Анатоліївна

107. Крисанов Леонід Дмитрович

108. Колесніков Володимир Анатолійович

109. Павлінський Олексій Вікторович

110. Лисянський Павло Леонідович

111. Доровський Юрiй Михайлович

112. Татаров Олександр Володимирович

113. Ковшов Михайло Геннадійович

114. Ільїнова Лідія Рефатівна

115. Добродомов Дмитро Євгенович

116. Березюк Андрій Тарасович

117. Юринець Оксана Василівна

118. Мандзюк Тарас Ігорович

119. Щепанкевич Іван Станіславович

120. Тиндик Андрій Богданович

121. Старовойт Олександр Миколайович

122. Самардак Ігор Степанович

123. Федорів Лариса Йосиповна

124. Сенюк Андрій Іванович

125. Шикітка Дмитро Миронович

126. Кіт Андрій Богданович

127. Шевченко Євген Валерійович

128. Макар`ян Давид Борисович

129. Ольховський Сергій Анатолійович

130. Пилипчук Сергій Дмитрович

131. Чупрін Сергій Анатолійович

132. Козловський Анатолій Михайлович

133. Сафін Ігор Вікторович

134. Дубенко Сергій Олександрович

135. Цехович Віталій Анатолійович

136. Братчук Сергій Борисович

137. Кіріца Юрій Іванович

138. Тімонін Олександр Олександрович

139. Герасим'юк Ольга Володимирівна

140. Белюк Сергій Олександрович

141. Белінський Ігор Вікторович

142. Іксар Володимир Леонтійович

143. Келіогло Василь Григорович

144. Каплін Сергій Миколайович

145. Лозовський Борис Євгенович

146. Богодист Дмитро Володимирович

147. Ярошенко Світлана Миколаївна

148. Ворона Петро Васильович

149. Ковальчук Василь Григорович

150. Савицька Оксана Анатоліївна

151. Кутовий Тарас Вікторович

152. Мініч Сергій Леонідович

153. Бірюков Олександр Геннадійович

154. Тимощук Василь Олексійович

155. Кушнір Микола Захарович

156. Андрощук Андрій Васильович

157. Чайченко Олег Володимирович

158. Сугоняко Олександр Леонідович

159. Буряк Микола Костнтинович

160. Рябченко Олег Миколайович

161. Лисенко Олег Борисовтич

162. Шушман Андрій Васильович

163. Максимов Віталій Вікторович

164. Ломакович Віталій Афанасійович

165. Петровський Володимир Михайлович

166. Люшняк Микола Володимирович

167. Ваврик Олег Володимирович

168. Гарбузов Сергій Григорович

169. Адамович Андрій Сергійович

170. Котуков Олександр Олексійович

171. Малюга Валерій Олегович

172. Приліпко Віталій Вікторович

173. Бреславський Денис Анатолійович

174.  Воронцова Павла Гаврилович

175. Коробка Юрій Олексійович

176. Клімко Віталій Валерійович

177. Мbr /br /br /ацокін Володимир Володимирович

178 Даргунов Юрій Юлійович

179. Петренко Сергій Миколайович

180. Зміївський Сергій Павлович

181. Ярмолюк Михайло Михайлович

182. Фальченко Любов Семенівна

183. Путілов Андрій Станіславович

184. Литвин Ігор Йосипович

185. Ячменьов Володимир Миколайович

186. Твердовський Олександр Миколайович

187. Янчук Микола Андрійович

188. Мовчан Віталій Андрійович

189. Глушаков Олексій Олександрович

190. Побережна Ганна Валеріївна

191. Гнатюк Микола Григорович

192. Купчик Олег Леонідович

193. Товкайло Василь Тихонович

194. Кондратенко Андрій Олександрович

195. Чуприна Олександр Олександрович

196. Яценко Олексій Юрійович

197. Філіпенко Павло Сергійович

198. Колесник Андрій Валерійович

199. Фурман Василь Миколайович

200. Певівський Антон Анатолійлович

201. Марараш Галина Григорівна

202. Назаренко Клавдія Дмитрівна

203. Тіміш Григорій Іванович

204. Баласинович Богдан Оленксандрович

205. Осадців Іван Васильович

206. Попова Олена Михайлівна

207. Неживий Леонід Михайлович

208. Новікова Наталія Михайлівна

209. Кубрак Віталій Михайлович

210. Курган Ігор Миколайович

211. Вабенко Микола Вікторович

212. Куликов Кирило Борисович

213. Сокур Валентина Дмитрівна

214. Чумак Віктор Васильович

215. Опадчий Ігор Михайлович

216. Давиденко Олексій Володимирович

217. Крикунов Юрій Володимирович

218. Сергієнко Олександр Іванович

219. Федорченко Сергій Миколайович

220. Фіщенко Іван Дмитрович

221. Діденко Ярослав Олександрович

222. Назарова Рена Рафіковна

223. Брицький Руслан Михайлович

224. Рибаков Микола Сергійович

225. Демєнок Олексій Вікторович

 

Партія "Наша Україна" оприлюднила список кандидатів в депутати Верховної Ради.

1. Ющенко Віктор Андрійович

2. Костенко Юрій Іванович

3. Івченко Олексій Григорович

4.Ванникова Ірина Валеріївна

5. Бондарчук Сергій Васильович

6. Дорошенко Михайло Іванович

7. Брацюнь Степан Іванович

8. Джоджик Ярослав Іванович

9. Шкутяк Зіновій Васильович

10. Омельченко Григорій Омелянович

11. Клименко Олександр Іванович

12. Ющенко Ярослав Петрович

13. Руденко Валентина Степанівна

14. Павлюк Віктор Ігорович

15. Королькова Валентина Семенівна

16. Козак Богдан Романович

17. Олійник Марія Василівна

18. Оніщук Микола Васильович

19. Григорович Лілія Степанівна

20. Стефанишин Ігор Богданович

21. Манько Володимир Юрійович

22. Ніколіна Світлана Володимирівна

23. Сапсай Володимир Іванович

24. Бабій Ольга Михайлівна

25. Сердюк Микола Дмитрович

26. Станко Петро Іванович

27. Вардинець Ігор Степанович

28. Дедешко Олександр Васильович

29. Кузьмич Григорій Васильович

30. Балагура Тетяна Іванівна

31. Берікашвілі Наталія Володимирівна

32. Дубас Богдан Йосипович

33. Хмеловський Владислав Григорович

34. Ширко Юрій Володимирович

35. Головчак Василь Федорович

36. Білах Іван Богданович

37. Басюк Емілія Василівна

38. Лоленко Станіслав Миколайович

39. Соколик Олександр Васильович

40. Соловей Сергій Андрійович

41. Броїло Андрій Петрович

42. Василенко Аліна Володимирівна

43. Бігус Ольга Олегівна

44. Лисяк Юрій Анатолійович

45. Безверха Ганна Миколаївна

46. Ступак Володимир Федорович

47. Борисенко Зоя Миколаївна

48. Ульгурський Ярослав Олексійович

49. Проценко Юрій Володимирович

50. Івасюк Валерій Петрович

 

Список партії "Україна - вперед!" /рос.мовою/

1 Королевская Наталия Юрьевна

2 Шевченко Андрей Николаевич

3 Ступка Остап Богданович

4 Васько Роман Владимирович

5 Емец Илья Николаевич

6 Никулин Сергей Сергеевич

7 Суслов Евгений Иванович

8 Кочерев Алексей Сергеевич

9 Шевцов Александр Леонидович

10 Зинченко Станислав Леонидович

11 Меллер Роман Семенович

12 Кононова Оксана Юрьевна

13 Смирний Сергей Николаевич

14 Игнатьев Руслан Владимирович

15 Лосинский Сергей Сергеевич

16 Шиманский Владимир Петрович

17 Писоцкий Андрей Анатольевич

18 Кузаконь Дмитрий Викторович

19 Игнатченко Наталия Николаевна

20 Синяев Михаил Александрович

21 Логвиненко Алексей Степанович

22 Элькина Ольга Геннадьевна

23 Селега Вадим Владимирович

24 Бондарь Юрий Борисович

25 Грегори Анна Владимировна

26 Алямкин Владимир Викторович

27 Рахлин Владимир Матвеевич

28 Остапченко Иван Сергеевич

29 Погодин Олег Васильевич

30 Палюх Елена Николаевна

31 Корнейчук Евгений Владимирович

32 Спивак Дмитрий Павлович

33 Ткаченко Владимир Викторович

34 Мамонтов Дмитрий Владимирович

35 Малуша Александр Леонидович

36 Гомоненко Сергей Николаевич

37 Желев Сергей Семенович

38 Саенко Елена Владимировна

39 Панаэтов Андрей Владимирович

40 Тельная Елена Юрьевна

41 Дзюба Андрей Николаевич

42 Збриський Василий Мирославович

43 Надточий Елена Владимировна

44 Сидоренко Павел Владимирович

45 Демчук Петр Павлович

46 Тягур Юрий Михайлович

47 Онопенко Олег Григорьевич

48 Татарченко Константин Владимирович

49 Максимов Максим Игоревич

50 Слизько Олег Сергеевич

51 Кулик Галина Анатольевна

52 Касьян Ирина Владимировна

53 Туровская Ирина Викторовна

54 Василенко Михаил

55 Негрич Николай Михайлович

56 Ярема Оксана Богдановна

57 Кузьмич Роман Павлович

58 Орлов Павел Иванович

59 Дябло Сергей Владиславович

60 Курдаченко Лина Анатольевна

61 Богданов Виталий Владимирович

62 Ластивка Иван Васильевич

63 Яник Игорь Юрьевич

64 Невоструева Оксана Владимировна

65 Демчук Валентин Викторович

66 Марохова Виктория Алексеевна

67 Юлевич Артем Александрович

68 Кириченко Сергей Алексеевич

69 Новосад Виталий Мирославович

70 Федянович Анна Витальевна

71 Антоненков Олег Сергеевич

72 Науменко Светлана Михайловна

73 Потяк Ирина Викторовна

74 Петров Олег Дмитриевич

75 Вивсяна Ирина Владимировна

76 Шаримет Андрей Игоревич

77 Титарчук Владимир Васильевич

78 Ткачук Юрий Любомирович

79 Амурова Ольга Сергеевна

80 Низковолосов Валерий Леонидович

81 Захарук Николай Николаевич

82 Терновский Андрей Николаевич

83 Пурик Игорь Анатольевич

84 Абрамович Анна Викторовна

85 Пархоменко Александр Сергеевич

86 Хоменко Елена Григорьевна

87 Штогрин Виктор Васильевич

88 Семенюк Валерий Леонидович

89 Драбовский Алексей Михайлович

90 Костенко Лариса Геннадьевна

91 Колотухина Лилия Сергеевна

92 Вардзаль Александр Григорьевич

93 Кибукевич Анатолий Адамович

94 Воропай Ольга Леонидовна

95 Одробинский Юрий Владиславович

96 Боржков Валерий Владимирович

97 Ващенко Алла Васильевна

98 Дудка Юрий Павлович

99 Сергеева Анна Александровна

100 Булгакова Светлана Ивановна

101 Щербаков Олег Васильевич

102 Куштан Ярослав Всеволодович

103 Еременко Юрий Николаевич

104 Суржик Вячеслав Геннадьевич

105 Могила Виталий Викторович

106 Прокопюк Сергей Иванович

107 Шкута Сергей Васильевич

108 Ломджария Александр Сергеевич

109 Шницер Олеся Павловна

110 Билоус Роман Сергеевич

111 Гедрович Андрей Александрович

112 Фомич Виктор Викторович

113 Пономарев Борислав Викторович

114 Лавруша Евгений Станиславович

115 Ильченко Руслан Николаевич

116 Загородний Руслан Анатольевич

117 Иващенко Антон Юрьевич

118 Терещенко Владимир Александрович

119 Кожушко Владимир Ярославович

120 Лахтарин Артур Анатольевич

121 Берников Олег Валерьевич

122 Дианова Яна Вадимовна

123 Шубенков Антон Михайлович

124 Колосовский Никита Сергеевич

125 Гирич Валентин Анатольевич

126 Антоняк Ярослав Юрьевич

127 Марощак Александр Ильич

128 Арешков Анатолий Михайлович

129 Фазилов Селим Абджелиевич

130 Добридень Лариса Витальевна

131 Белов Андрей Викторович

132 Андросов Евгений Александрович

133 Гордиенко Вячеслав Анатольевич

134 Кудрова Светлана Валерьевна

135 Токарь Александр Владимирович

136 Сопинко Анна Васильевна

137 Фёдоров Андрей Владимирович

138 Охримович Андрей Владимирович

139 Калинка Анатолий Степанович

140 Зиньковский Леонид Леонидович

141 Павловский Игорь Олегович

142 Александров Дмитрий Валентинович

143 Чех Юрий Олегович

144 Глазков Андрей Сергеевич

145 Бордун Роман Игоревич

146 Головатый Юрий Алексеевич

147 Бляшук Марина Николаевна

148 Швыдченко Андрей Владимирович

149 Монько Александр Станиславович

150 Хименко Олег Николаевич


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

поділись з друзями

На правах реклами

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов каталог сайтів Каталог сайтів Косівщини [Vox.com.ua] Портал українця